Televize přes satelit


Televize přes satelit

Jak přijímat velké množství TV kanálů kdekoliv na území České republiky? Využijte příjem televize přes satelit a sledujte filmy, seriály, dokumenty nebo sportovní pořady v atraktivní HD kvalitě.


Součástí programové nabídky satelitní televize freeSAT je online služba Skylink Live TV pro 4 zařízení

Satelitní televize freeSAT nově patří pod lucemburskou společnost M7 Group, a stala se tak součástí skupiny Skylink. Díky tomu mohou zákazníci satelitní TV freeSAT využívat také bohaté výhody internetové televize Skylink Live TV, která je tak součástí všech programových balíčků freeSAT. K provozu online služby potřebujete pouze dostatečně kvalitní / stabilní internetové připojení s doporučenou rychlostí 10 Mb/s.

Součástí programové nabídky satelitní televize freeSAT je online služba Skylink Live TV pro 4 zařízení

Televize přes internet Skylink Live TV poskytuje stejnou porci TV zábavy jako satelitní televize, navíc ovšem získáte možnost spustit aktuálně běžící pořad zcela od začátku nebo můžete rovnou využít sedmidenní archiv odvysílaných TV pořadů, se kterým vám už žádný zajímavý film, oblíbený seriál, jedinečný dokument nebo důležité sportovní utkání neuteče. To vše si užijete nejen na moderní Smart TV, ale zároveň na vašem chytrém mobilním telefonu, tabletu nebo počítači. Využít můžete také online videopůjčovnu s bohatou nabídkou rozmanitých filmů a řadou zajímavých seriálů.

Jste zákazníkem satelitní TV freeSAT a chcete zároveň využívat i rozšířené možnosti nebo chytré funkce internetové televize? Pro přihlášení do aplikace Skylink Live TV jednoduše použijte stejné údaje, které už nyní využíváte pro přihlášení do zákaznické zóny Můj freeSAT a užijte si novou úroveň moderní televizní zábavy až na čtyřech online zařízeních současně.

Tématické články

Satelitní televize Skylink při použití programového balíčku Digital opětovně navyšuje cenu pravidelného servisního poplatku

Vyplatí se sledovat televizi přes pozemní digitální vysílání DVB-T2, satelitní TV, televizi přes internet nebo klasickou kabelovku?

Prozkoumejte recenze satelitních televizí a vyberte nejlepší způsob, jak lze sledovat filmy, seriály, dokumenty nebo sportovní přenosy v HD kvalitě

Užijte si maximum TV zábavy se satelitní televizí na velké obrazovce kvalitní Smart TV ve vysokém rozlišení s řadou moderních funkcí


Máte kvalitní připojení k internetu?
Prozkoumejte rozšířené možnosti internetové televize kdekoliv na území ČR

Televize přes internet


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2020 - 2023 TelevizePresSatelit.cz