Televize přes satelit


Televize přes satelit

Jak přijímat velké množství TV kanálů kdekoliv na území České republiky? Využijte příjem televize přes satelit a sledujte filmy, seriály, dokumenty nebo sportovní pořady v atraktivní HD kvalitě.


Sledujte s přáteli exkluzivní sportovní kanály na satelitní televizi T-Mobile SAT TV

Na satelitní televizi T-Mobile SAT TV v závislosti na vybraném programovém TV balíčku můžete sledovat celou řadu zajímavých sportovních událostí na televizních kanálech ČT Sport, Nova Sport, Arena Sport, Eurosport a dalších. V nabídce satelitní televize ovšem najdete i exkluzivní sportovní kanály Digi Sport a Premier Sport, se kterými budete v pohodlí domova s přáteli sledovat nejen nejlepší světový fotbal, ale i další sportovní přenosy jako hokej, tenis, basketbal, golf, bojové umění nebo také motocyklové a automobilové závody. Prozkoumejte aktuální programovou nabídku a využijte snadný přístup k celé řadě jedinečných sportovních událostí.

Sledujte s přáteli exkluzivní sportovní kanály na satelitní televizi T-Mobile SAT TV

Nová satelitní platforma T-Mobile SAT TV funguje jako alternativa k moderní televizi přes internet T-Mobile TV, která poskytuje kvalitní příjem televizního vysílání a jednoduše ji využijete v místech, kde nemáte dostatečně kvalitní a rychlé internetové připojení. Se satelitní a internetovou televizí T-Mobile TV budete přijímat velké množství českých, slovenských či zahraničních kanálů ve vysoké kvalitě, které jsou převážně vysílané v českém jazyce.

Dodání a odbornou montáž satelitního kompletu T-Mobile SAT TV vám zajistí technicky vyškolený pracovník, při využití závazku na 24 měsíců vás vyjde na pouhých 199 Kč. Následně musíte počítat s měsíčním poplatkem za pronájem satelitního přijímače (50 Kč/měsíčně) a cenou za vybraný televizní tarif. Se základním programovým balíčkem (399 Kč/měs.) budete jednoduše sledovat až 65 rozmanitých televizních kanálů, ze kterých přibližně 30 TV stanic vysílá v atraktivním HD rozlišení. V nejvyšším programovém balíčku máte dokonce k dispozici 149 programů, ze kterých cca 74 stanic najdete ve vysoké kvalitě.

Tématické články

Satelitní televize Skylink při použití programového balíčku Digital opětovně navyšuje cenu pravidelného servisního poplatku

Vyplatí se sledovat televizi přes pozemní digitální vysílání DVB-T2, satelitní TV, televizi přes internet nebo klasickou kabelovku?

Prozkoumejte recenze satelitních televizí a vyberte nejlepší způsob, jak lze sledovat filmy, seriály, dokumenty nebo sportovní přenosy v HD kvalitě

Užijte si maximum TV zábavy se satelitní televizí na velké obrazovce kvalitní Smart TV ve vysokém rozlišení s řadou moderních funkcí


Máte kvalitní připojení k internetu?
Prozkoumejte rozšířené možnosti internetové televize kdekoliv na území ČR

Televize přes internet


Home   Výhody   Poskytovatelé   Zařízení   FAQ   Aktuality   Kontakt

Copyright 2020 - 2023 TelevizePresSatelit.cz